Odkryj paletę kolorów!


Piękne, zadbane paznokcie to podstawa elegancji kobiety w każdym wieku. Lubisz dbać o własne stopy? Wiemy, jak możemy Ci w tym pomóc! Jeśli chcesz być oryginalna i kreatywna lub po prostu nie lubisz monotonii, poznaj nasze sposoby na odmianę Twoich paznokci. Zwłaszcza, że french pedicure w połączeniu z brokatem w sezonie Wiosna/Lato 2016 ponownie będzie w modzie!

Zacznij od zakupu przeźroczystego lakieru podkładowego. Następnie bardzo powoli pomaluj swoje paznokcie, by te miały odpowiednio dużo czasu na wyschnięcie.

Nail Tek Seche Clear Przeźroczysty lakier podkładowy

Nail Tek
Seche Clear
Przeźroczysty lakier podkładowy

 

Kiedy lakier będzie jeszcze w miarę klejący, sięgnij po cień do powiek Sephora i strzepnij go lekko na paznokcie, by jednolicie je pokryć. Kolejnym krok to nałożenie drugiej warstwy przeźroczystego lakieru, by nadać odpowiedni blask.

Sephora Colorful Cień do powiek

Sephora
Colorful Cień do powiek

Na koniec możesz pomyśleć o naklejkach na paznokcie, by uzyskać zadowalający Cię efekt i zwieńczyć Twój niezwykły pedicure. Gwiazdki, kryształy, kwiatki… masz do wyboru liczne wzory i kształty.

Sephora Nail Patch Art

Sephora
Nail Patch Art

Ozdoby na paznokciach w łatwy sposób zmyjesz za pomocą odrobiny zmywacza do paznokci.

Sephora Delikatny zmywacz do paznokci

Sephora
Delikatny zmywacz do paznokci

Oczywiście obowiązkowym dodatkiem do idealnie przygotowanych paznokci jest odpowiednie obuwie. Oto kilka propozycji butów w kolorach pasujących do najmodniejszych odcieni paznokci wiosennego sezonu:

Biel:

 

Czerwień:

 

 

Błękit:

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: