Sezon pod znakiem Converse Chuck Taylor


Są takie tenisówki, które pozostają w pamięci na zawsze. Takie, które już zawsze będą przekazywane z pokolenia na pokolenie i wreszcie takie, w których czujemy się dobrze. Po prostu obuwie ponadczasowe! Takimi butami są oczywiście legendarne tenisówki Converse Chuck Taylor All Star - prawdziwy symbol amerykańskiej marki, którą wszyscy kochamy. Oto nowe barwy i top trendy aktualnego sezonu:

Converse-2-605x605

Niebieskie, pomarańczowe, różowe, czerwone… kolory, które podbiły serca setek tysięcy fanów marki na całym świecie. Podstawowa lub bardziej oryginalna wersja butów – to małoistotne. Ważne, że Converse towarzyszy nam w niemal każdym momencie naszego życia: w codziennej pracy, na kolacji z przyjaciólmi czy w trakcie wypadu za miasto ze znajomymi…

Converse-3-605x605

Projektanci słynnej marki poszli jednak o krok dalej, tworząc buty odpowiednie do każdej kreacji! Do dzinsów, krótkiej, skórzanej spódniczki oraz Twojej ulubionej „małej czarnej”. Na co więc czekasz?! Zajrzyj do naszej kolekcji butów Converse i postaw na modne, oryginalne stylizacje!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: