Trendy modowe na Sarenza!


Nie musisz wiedzieć co w obecnym sezonie modowym jest na czasie. Wystarczy, że wie to za Ciebie Sarenza, która przygotowała specjalne kolekcje torebek oraz butów na okres jesienno/zimowy. Od jaskrawych tenisówek sportowych przez kolor bordo aż po dark blue!

 

#1 Kolor bordo

bordo

Zafunduj sobie buty w najmodniejszym kolorze bieżącego roku! Szykowny, elegancki bordo to rozwiązanie dla niezliczonych jesienno-zimowych kreacji.

 

#2 Dark blue

dqr

Lubisz oryginalne barwy? Mamy coś dla Ciebie! Dark blue – kolor bardziej intensywny niż błękit nieba, jednak niemający nic wspólnego z popularnym niebieskim. Zobacz jak błękit na naszych butach przechodzi w nocną czerń. Atrament, indygo to barwy, które z pełną świadomością polecamy wszystkim tym, którym nie są obojętne styl i elegancja!

 

#3 No dobrze, buty już masz. Czas zatem wybrać odpowiednią torebkę! My z naszej strony polecamy ekskluzywny model od Michaela Korsa:

HD_0000119115_223464_09

Jeśli jednak poszukujesz czegoś bardziej pikantnego, zobacz kolekcję naszych torebek pikowanych. Być może ty także Love Moschino?

HD_0000119110_223459_09

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: