Sarenza #Sezon3… Najnowsza kolekcja Marki Sarenza!


Na Sarenza.pl jest już dostępna trzecia, najnowsza kolekcja Marki Sarenza! Tutaj możesz sprawdzić, co dla was przygotowaliśmy!

To już trzeci sezon, kiedy Sarenza prezentuje efekty swojej pracy. Najnowsza kolekcja to kompozycja pełna miłości, sporej dawki humoru, nuty śmiałości oraz olbrzymiej ilości najnowszych trendów. To jednak przede wszystkim miks wyjątkowych materiałów dla wyjątkowych kobiet! I choć kolekcja Made by Sarenza to nawiązanie do najlepszych momentów z historii mody, to jednak głównie dzięki Wam wciąż czerpiemy nowe inspiracje!

W kolekcji znajdziemy wszystkie składniki, które odpowiednio razem połączone stanowią o sukcesie serii Made by Sarenza. Wygodne botki, kobiece szpilki czy baleriny o niezwykle intesywnych barwach bardzo szybko staną się Twoimi najlepszymi przyjaciółkami. Z pewnością wyczuć można paryski klimat najnowszej kolekcji. Alexia Gredy, twarz naszej najnowszej kolekcji jesień/zima 2015, inspiracje czerpie dzięki przechadzkom w wybranych dzielnicach stolicy Francji, nieustannie wydobywając z „miasta miłości” to, co najlepsze. Z myślą o indywidualnych upodobaniach i oczekiwaniach, w trzecim sezonie przygotowaliśmy zatem trzy osobne kolekcje:

 

Szyk, styl i elegancja – to cechy pierwszej kolekcji Sarenza: Atelier Beaubourg.

Sarenza-AH15-Atelier-Beaubourg-2

Subtelna, bardzo wygodna Montmartre Macaron to z kolei pozycja nr 2.

Sarenza-AH-15-montmartre-macaron

Zalotne, uwodzicielskie buty prosto z urokliwych ulic paryskiego Saint Germain to trzecia propozycja: Loulou I love you

Sarenza-AH-15-café-with-Colette

Aby ułatwić Wam wybór (choć nie ukrywamy, że wyselekcjonowanie odpowiednich modeli jest naprawdę trudne!) wybraliśmy dla Was trzy wyjątkowe pary butów w pełni oddające styl Sarenza:

 

Zaczynamy od delikatnych, zamszowych, bardzo kobiecych balerin Café with Colette#4, które z pewnością przyprawią Cię o zawrót głowy!

Loulou-2_02

Niezwykle barwne szpilki Pretty in Paint#3 to z kolei idealne rozwiązanie na wieczory spędzone zarówno na zabawie w klubie, jak i na eksluzywnych wystawach czy spotkaniach towarzyskich.

Sarenza-LB-AH15_3994_sarenza_atelier-beaubourg

Efekt metaliczny balerin Honey Tea#1 to natomiast styl i elegancja, rozpościerające się od obcasa aż po samą kokardkę zdobiącą przód buta!

Montmartre-3_02

Chcesz więcej? Zobacz inne modele z najnowszej kolekcji marki Sarenza!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: