Adidas Originals: Los Angeles u Twoich stóp


1

Powrót do szkoły, do pracy, na studia, a Ty wciąż nie masz w czym wyjść? Spokojnie, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogatą gamę tenisówek marki Adidas Originals, a wśród nich przykładowo buty z serii Los Angeles. Nowe oblicze legendarnych tenisówek L.A. Trainer powraca do swojej najlepszej odsłony stylu i tradycji.

Wiadomo jednak, że nie ma większych reguł dotyczących korzystania z tenisówek. Można je bowiem nosić jak tylko ma się ochotę. Bądź zatem niezależny wybierając buty z serii Los Angeles.

2Wertując starsze katalogi, Adidas postanowił powrócić także do absolutnego klasyku, który z miejsca stał się bestsellerem. Tak bowiem określany jest niekwestionowany hit lat 80-tych Adidas Originals prosto z miejskiej dżungli wielkich ulic LA.

3

Nieważne czy jesteś na poziomie początkującym, średnim bądź zaawansowanym. Tak naprawdę bez zbędnej rozgrzewki masz szansę cieszyć się możliwościami tych fantastycznych butów. Zafunduj zatem sobie i swoim stopom nieco adrenaliny. Wybierz się na zachodnie wybrzeże bez konieczności rezerwacji samolotu. Po prostu włóż buty z serii Los Angeles Adidas Originals i poczuj wielkomiejski, amerykański klimat.

4

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: