Godzina z Lacoste


„Wynalazca! Taki zawód wpisałbym na swojej wizytówce. W końcu poświęciłem całe życie na wymyślaniu czegoś nowego” – mówi René Lacoste, twórca marki oznaczonej jego nazwiskiem. Lacoste, została stworzona przez człowieka nowatorskiego i kreatywnego i do dziś cieszy się uznaniem przedstawicieli wszystkich pokoleń. Innowacja, dynamizm, jakość, savoir-vivre – to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą na myśl, gdy sięgamy po produkty tej marki. Mały krokodyl z kolei prawdopodobnie już na stałe pozostanie ikoną komfortu i elegancji.
Przedstawiamy niezwykłą historię Bertranda Hyrondelle, dyrektora generalnego Lacoste Chaussures France / Belux du Groupe Pentland.

lacoste1

Bertrand Hyrondelle, dyrektor generalny Lacoste Chaussures France Belux (Groupe Pentland)

Legenda i historia zarazem

René Lacoste i André Giller, rozpoczynającym w 1933 r. wspólną przygodę, przyświecała jedna, ale za to wielka idea : zmienić wizerunek sportu oraz całkowicie zrewolucjonizować przemysł modowy. „Lacoste to przede wszystkim historia. Historia legendy tenisa- René Lacoste, wielbionego przez fanów, przez media określanego jako ‘Aligator’. Mały krokodyl swój debiut miał zresztą na blezerze słynnego niegdyś sportowca. Dopiero później przyozdobił koszulkę polo typu 12.12” – opowiada Bertrand Hyrondelle. Marka nie spoczęła jednak na laurach, nadal wyznaczając nowe standardy w świecie mody. „Dzięki swojemu rewolucyjnemu designowi i ‘oddychającemu’ materiałowi, koszulka polo Lacoste stała się punktem zwrotnym niezwykłej przygody jej bohaterów. Jako pierwszy w historii sportu i mody René Lacoste potrafił bowiem stworzyć wizerunek odzieży sportowej pełnej nowoczesnego stylu i innowacji. Dzięki Lacoste otrzymujemy zatem szansę poznania autentycznej historii wielkich wartości.” – kontynuuje swoją opowieść dyrektor generalny Lacoste Chaussures.

lacoste2

Oprócz sportu, Lacoste dziś odbierany jest jako pionier mody lifestyle’owej. Szyk i ceniona przez nas funkcjonalność lifestyle’owa, dzięki możliwosci wyboru odzieży, perfum i butów Lacoste, dostępna jest teraz na wyciągnięcie ręki. „Nasze kolekcje tworzone są z myślą o wygodzie wszystkich, którzy cenią autentyczność naszej marki. Nie istnieje bowiem jednolita charakterystyka naszego odbiorcy, jednakże wszystkich naszych klientów wyróżnia: nowoczesność, wyobraźnia i komfort w życiu codziennym – podkreśla Hyrondelle.

lacoste3lacoste4

Podsumowując, mamy do czynienia z szykowną, sportową elegancją, która stawia na precyzyjne, subtelne wykończenia ubrań, a także nowatorskie materiały wysokiej jakości. Do tego pełna paleta barw i rozmiarów. Do wyboru do koloru. Najnowsze kolekcje to połączenie elegancji, stylu, a zarazem brawury i klasyki, z kolei współpraca z takimi partnerami jak: Shoes’Up, Cool Cats, czy Hanon jest dowodem na otwartość Lacoste, przyjaznego przede wszystkim dla osób ceniących połączenie świata sportu z pasją do mody.

Masz chwilę na zakupy? Zajrzyj na Sarenza.pl i odkryj nową kolekcję Lacoste!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: