Wywiad z Charlize Mystery


Charlize Mystery

Charlize Mystery

Poszukując najmodniejszych trendów sezonu dotarliśmy do blogerki Charlize Mystery, która opowiedzaiała nam o tym, co będzie modne w najbliższym sezonie. Sprawdźcie sami!

Czym jest dla Ciebie moda Karolino?
Moda jest dla mnie pasją, a od jakiegoś czasu również pracą. Towarzyszy mi tak naprawdę od małego, kiedy to razem z mamą szyłyśmy, a w zasadzie mama szyła ubranka dla moich lalek, a potem dla mnie na bale przebierańców. Tak na dobre moda dopadła mnie tuż przed rozpoczęciem studiów, kiedy to założyłam bloga. Od tego czasu jesteśmy nierozłączne:)

Jakie buty będziemy nosić w sezonie jesień zima 2014/2015? Jakie są trendy?
Moimi faworytami są botki na koturnie oraz kozaki na płaskiej podeszwie. Jesienią i zimą w pierwszej kolejności stawiam na wygodę i bezpieczeństwo. Nie ryzykuję skręcenia kostki w butach na 10 cm obcasie. Z trendów najbardziej przemawia do mnie łączenie skóry i zamszu. W nadchodących miesiącach na pewno nie będziemy mogły mówić o obuwniczej nudzie.

Jaki kolor będzie dominujący tej jesieni?
Zdecydowanie czerń! Tak jak wspominałam wcześniej, nie będzie ona nudna i przewidywalna, gdyż projektanci postawili na ciekawe połączenia faktur i materiałów.

Czym się inspirujesz tworząc swoje jesienne stylizacje?
Inspiracje można znaleźć wszędzie – czy to na zagranicznych blogach, w gazetach, na ulicy, czy też oglądając coś w telewizji. Najważniejsze to umieć wyciągnąć z tego coś dla siebie.

Jaki rodzaj butów (marki, modele) polecasz naszym Czytelniczkom?
Uwielbiam buty Steve’a Madden’a i Sam’a Edelman’a. Madden ma świetne bikerki, które są niesamowicie wygodne i bardzo trwałe. Jesienią na pewno tego typu buty będą hitem. Jeżeli chodzi o Edelmana kocham tę markę za stworzenie najwygodniejszych balerin jakie miałam okazję nosić oraz wyjątkowe botki, które mimo wysokiej szpilki są bardzo stabilne, a przy tym są tak samo wygodnie jak baleriny.

Wybierzesz Twoje ulubione modele botków na Sarenza?

To jest moje top 3 jeżeli chodzi o botki.

To jest wspomniane już wcześniej połączenie skóry i zamszu:

SOL SANA Georgie Boot

SOL SANA Georgie Boot

Tutaj ważna jest wygoda w postaci płaskiej podeszwy:

VAGABOND MARJA 3813-308

VAGABOND MARJA 3813-308

Na koniec, złoto, które uwielbiam:

GEORGIA ROSE Baboya

GEORGIA ROSE Baboya

Charlize Mystery

Charlize Mystery

Więcej informacji o Charlize Mystery możecie znaleźć na jej blogu: charlizemystery.com.

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: