Trendy jesień 2014


buty sznurowane 1

Wakacje dobiegły końca, ale niektórzy z nas korzystają jeszcze z ciepłych, wrześniowych dni i odpoczywają. Dla tych, którzy już wrócili proponujemy nowe, jesienne trendy. Odkryjcie je z nami! Sezon jesień zima 2014 możemy uznać za rozpoczęty! Sprawdźmy razen, co nowego!

Skóra to trend numer 1 tego sezonu! Wiązane, buty skórzane pozwalą Wam zachować wygodę i dzielnie znosić kaprysy jesiennej pogody! Możemy w nich wskoczyć na motor! W tych butach plucha i wiatr nie będą Wam straszne!

Jednak w tegorocznych, jesiennych wyścigach wygra również Chelsea . Te botki – płaskie i nieco poza kostkę – również okażą się idealne na jesienne dni!

Jak zauważyłyście, wygoda króluje w tym sezonie… modne będą również buty w męskim stylu. Płaskie, sznurowane derbies już teraz widać na ulicach. To obowiązkowa para butów na najbliższe miesiące, która pasuje zarówno do krótkiej spódnicy jak i do jeansów…

Pisząc o modzie i jesieni nie można zapomnieć o botkach na obcasach! Zawsze świetnie się sprawdzają! W tym sezonie walkę stoczą ze sobą klamry i zamki błyskawiczne. A Ty, jakie zapięcie wybierzesz?

Wybierając buty na jesień nie zapomnijmy o butach sportowych! Przecież sport jest bardzo modny, a w dodatku zdrowy! To nasz zdecydowany faworyt!

Na koniec… dodatki i jeszcze raz dodatki! W tym sezonie najmodniejsze akcesoria zaprowadzą nas z powrotem do szkolnej ławki, prosto na lekcję matematyki! Nowy jesienno-zimowy look nie obejdzie się bowiem bez torebek w geometrycznych kształtach.

Jesteś już gotowa na jesień ?

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: