1 godzina z kreatorką marki Miniseri


Photo 1
Kultowe akcesorium na początek roku szkolnego to oczywiście tornister! Nic nie podważy jego emocjonalnej wartości! Wszyscy pamiętamy, jak starannie wybieraliśmy go przed rozpoczęciem roku, a następnie wiele z nim przeżyliśmy (zapomniane książki, fałszywe podpisy w dzienniczku nieobecności). Teraz, czekając na wrzesień, Sarenza proponuje wywiad, który pozwoli Wam poznać świat marki Miniseri i jego kreatorkę Celine…
Photo 3
Photo 2
Ta marka to projekt, który narodził się z potrzeby serca. Na pytanie, „dlaczego tornistry?”, projektantka odpowiada, że chciała zaoferować coś ładnego swoim córkom na rozpoczęcie roku. W rezultacie, Celine rozpoczyna działalność marki Miniseri w 2007 r. Położona w centrum Marsylii, firma zdobywa popolarność jeszcze zanim kratorka ropoczyna współpracę z firmą Bonpoint, która trwa do dziś.
Photo 4
Obie córki Celine, jej muzy i ambasadorki zatrudnione na pełny etat, w latach 50 i 60 postanowiły jeszcze bardziej inspirować swoją mamę. „Uwielbiam prostotę tamtych czasów, która jest praktyczna i bardzo przejrzysta w wykonaniu. To podstawa moich kreacji, lubię rzucić nowoczesne spojrzenie na tą ponadczasowośc”
Photo 5
Photo 6
Piękie powiedziane i pięknie wykonane, Miniseri przywraca do mody tornistry, które teraz zakładają na plecy nawet mamy. Nikogo to nie dziwi: kolory w stylu pop, idealnie dopracowane szczegóły. „To akcesorium wymaga ok. 30 – 40 minut pracy przy ukształtowaniu formy. Nadanie kształtu tornistrowi wymaga wiele wysiłku.” Brzegi muszą być doskonale złożone od wewnątrz, aby uformowały charakterystyczny wygląd.
Photo 7
Photo 8
Photo 9
To kultowe akcesorium to idealne połączenie jakości i mody! Dzięki niemu początek roku szkolnego będzie zdecydowanie pop!
Możemy wybrać kolor niebieski lub różowy w stylu Barbie, a także tornistry z nadrukami, które nadadzą plecakowi odrobinę stylu funky! Tornistry są jak cukierki, „to przyjemność dla małych i dużych”!
Photo 10
Photo 11

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: