Superga x The Man Repeller : część 2


Czas przedstawić Wam nową kapsułkową kolekcję!

Marki uwielbiają dzielić się swoją pasją do mody i to właśnie zachęciło je do podjęcia współpracy z artystami. W efekcie powstały nowe, ekskluzywne kolekcje. Mowa tutaj o Superga i TheManRepeller .

Po szczęśliwej współpracy z 2013 roku, marka produkująca tenisówki postanowiła odnowić współpracę ze znaną amerykańską blogerką o imieniu Leandra Medine, autorką bloga The Man Repeller. Celem była nowa kapsułkowa kolekcja.

Znana ze swojego nowoczesnego spojrzenia na modę, Leandra Medine jest królową trendów. Blogerka lubi miksować style, a jej credo brzmi : zderzenie mody męskiej i damskiej, moda wyszukana, ale bez zbytniego zawracania sobie głowy zawsze jest na czasie!

Blogerka stworzyła we współpracy z marką Superga kolekcję 7 tenisówek, które są dostępne już teraz i tylko teraz! Wersja satynowa lub laminowana, idealny krój… to tenisówki, które przyciągają uwagę. Marynarka będzie świetnie do nich pasować.

Tenisówki Superga poddały się elegancji i teraz łączą się z grubymi sznurówkami. Przyminają one nieco balerinki. Będziecie w nich wyglądać, jak nigdy wcześniej!

Odkryj, jak najszybciej, modele kapsułkowej kolekcji Superga x The Man. Tenisówki te niedługo pozostaną w sprzedaży. Jeśli chcesz je mieć, zdecyduj teraz!
TMR_5-605x403

 

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: