Veja i Lily Cole: efektywna współpraca


Veja-x-Lily-ColeAngielska aktorka Lily Cole była zawsze zaangażowana w ochronę środowiska, a teraz postanowiła kontynuować walkę. Aktorka połączyła swoje siły z marką Veja oraz stowarzyszeniem Sky Rainforest Rescue, z którymi podpisała umowę na kolekję tenisówek dostępną w wersji limitowanej.

Każda sprzedana para butów to 10 euro przekazane na ochronę lasów w Amazonii przez stowarzyszenie Sky .

Szukając inspiracji do limitowanej kolekcji tenisówek, aktorka wróciła myślami do Amazonii, którą odwiedziła w 2012r. Lily Cole odnalazła inspirujące motywy fauny i flory, które z łatwością dotrzeżemy w kolekcji tenisówek. Podróż podczas, której aktorka uświadomiła sobie w jakim niebezpieczeństwie znajdują się amazońskie lasy spowodowała, że zaangażowała się ona w ich ochronę.

Używając podeszwy z dzikiego kauczuka z amazońskiego lasu (miejsca, gdzie te drzewa rosną naturalnie), Veja zwiększa dochody i jednocześnie działa hamująco na wyginięcie lasów. Ponadto, wszystkie modele są wykonane w 100% z bawełny organicznej.

Podaruj sobie nową parę butów Veja podpisaną przez Lily Cole i zrób krok w dobrym kierunku! Veja to buty stylowe i kolorowe, które każdy ma ochotę mieć w swojej szafie!

Lily Cole i Veja

>> Odkryj kolekcję Veja na Sarenza.pl !

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: