Trendy sandałów letnich


Nowość sezonu: Sarenza proponuje gamę lakierów do paznokci 100% greenfriendly i made in France w bardzo modnych kolorach. Lakiery są niezbędne do rozpoczęcia sezonu pięknych stóp czyli lata. Aby dobrać kolor lakieru do naszych sandałów zainteresowaliśmy się najmodniejszymi trendami sezonu.
Koniec z wysokimi sandałami od których bolą nas stopy! Tego lata stawiamy na praktyczną stronę butów – niskie obcasy, płaskie podeszwy, prostota formy… 4 trendy tego lata, które możemy założyć bez zastanowienia.

CITY: W mieście wybieramy sandały na niskich obcasach z delikatnego materiału, aby podkreślić kobiecość. Styl jest szykowny, ale idealnie adoptuje sie do letnich temperatur.
Styl: Wybieramy wygląd miejsko wiosenny. Prosta sukienka, koszula z podwiniętymi rękawami, marynarka lub najważniejszy trend sezonu: jeansowe szorty z wysokim pasem.
ville

Sandały:
vagabond

chie-mihara

Lakiery: Kolory lata : pomarańcz, czerwień, koral … skorzystaj z nich, aby dodać sobie nieco enegii. Uwaga, trzeba unikać tego samego koloru sandałów i paznokci! Do różowych butów dobierz pomarańczowy lakier i na odwrót.
Agrumes

NATURA: Uwielbiamy naturalne barwy utrzymane w jednej gamie kolorów (camel, kakao, khaki czy orzech). Podeszwy są płaskie, a materiał, z których zrobiono nasze sandały, wygodny.

Styl: Będziemy bardzo romantyczne w kwiecistych sukienkach albo w prześwitujących koronkach.
nature

Sandały:
georgia-rose

le-routard

Lakiery: Kolory mało widoczne: stonowane i nieodbijające światła. Dyskretnie podkreślają szyk. Ostrzeżenie z grą kontrastów: im bardziej kolor nqswego buta jest bardziej zbliżony do skóry, tym bardziej należy unikać tego koloru na paznokciach. Najlepiej w tym przypadku wybrać kolor khaki.
Sourds

MINIMALIZM: Minimalizm to trend tego sezonu. Jeśli chodzi o buty, wybierzemy czerń, biel lub czerń i biel w połączeniu ze sobą. Podeszwy są klasyczne, zachowują jedną linię i nie znajdziemy tam zbędnych dodatków.

Styl: Dla zachowania minimalistycznego wyglądu od stóp do głowy, nasz styl powinien pozostać prosty: głównie głębokie neutralne kolory (czarny, biały, szary lub niebieski), bez żadnych wzorów. Proste i mocne linie ubioru, podkreślone zostaną dzięki grze proporcji różnym materiałom. Trend sezonu to skóra – załóż skórzaną spódnicę lub szorty.
minimaliste

Sandały:
love-moschino
shellys-london

Lakiery: Pastele: Poprzez kontrast z żywymi kolorami, pastele dodadzą naszemu stylowi chłodnej delikatności, która jest bardzo trendy. Dzięki nim dorzuimy także lekkości kolorowym i intensywnym strojom.
pastels

KOMFORT: Kolejna tendencja lata 2014 to odkryte stopy zainspirowane marką Birkenstock: zapięcia ze sprzączką i ergononiczne podeszwy. Wygodne buty powracają w gamie minimalistycznych kolorów: biały, czarny, srebrny.
Styl: „Cool is the new chic”, nie przestajemy tego powtarzać w tym sezonie. Styl, który dobrze dopasuje się się do tych sandałów to prostota! Dopasowane jeansy do kostek, wygodne materiały, formy oversize, męskie inspiracje… Tendencja tego sezonu to białe jeansy! Birks

Sandały:
blink-minimalistic

vagabond2
Lakier: Morskie kolory: najróżniejsze odcienie niebieskiego królują w tym sezonie. Łączymy je z prostym stylem ubioru. Unikajmy metalowych i wybierzmy raczej głębokie odcienie niebieskiego, które podkreślą nasze metalowe sandały.

Aquatique

Zauważyliście, że nie mówiliśmy jeszcze o czerwieni w gamie lakierów Nailmatic? Powód jest prosty: czerwień pasuje do wszystkiego. Jedyna wada : w czerwonych sandałach unikaj czerwieni na paznokciach! W tym przypadku wybierz kolor nude lub francuski pedicure, które zagwarantują Ci bezbłędny wygląd!
nailmatic red

Źródła zdjęć : http://what-do-i-wear.com/

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: