Poznaj zalety Sarenza!


blog

Z Sarenza znajdziesz swoją ulubioną parę butów łatwo, szybko i w przyjemny sposób! W domu, w pracy, a nawet na wakacjach! Jesteśmy specjalistą sprzedaży butów online i w Polsce działamy od ponad dwóch lat. Cieszymy się coraz większą popularnością!

Sarenza oferuje bardzo duży wybór marek i stąd duże zainteresowanie naszymi produktami. Jeśli masz ochotę na nowości świetnie trafiłaś! Proponujemy naszym Klientom ponad 600 marek, co pozwala odnaleźć idealną parę butów nawet tym najbardziej wymagającym! Gino Rossi, Georgia Rose, Geox… to oczywiście tylko przykłady, a wciąż napływają do nas nowe marki.

Kupując na Sarenza będziesz modny! Interesują nas nowe tendencje i podpowiadamy klientom, co aktualnie jest najbardziej trendy. Aby śledzić nowości i nie przegapić żadnej z interesujących promocji, można systematycznie zaglądać na stronę Sarenza. Jednak najłatwiej jest zapisać się na naszego newslettera lub polubić nas na Facebooku.

Zamówienia można dokonać 24 godziny na dobę przez cały rok naszej na stronie i jest ono bardzo proste. Po dodaniu interesującego nas towaru do koszka i potwierdzeniu jego zawartości, logujemy się na stronie i wybieramy sposób dostawy zamówienia. Następnie należy zdecydować się na metodę płatności, zakceptować nasz regulamin i potwierdzić płatność. Po złożeniu zamówienia na stronie, klient otrzymuje od nas e-mail potwierdzający.

Z wyjątkiem okresów wyprzedaży, każde zamówienie złożone przed godziną 12 :00 od poniedziałku do piątku (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy) zostanie przygotowane i wysłane tego samego dnia. Warunkiem wysłania Państwu zamówienia jest otrzymanie płatności za towar. Udostępniamy naszym Klientom różne formy płatności: karta kredytowa (Visa, MasterCard), system PayPal, przelew internetowy poprzez system Dotpay. Dostępna jest również płatność za pobraniem!

Buty to towar, który należy przymierzyć i sprawdzić na własnych stopach, dlatego też bezpłatny zwrot lub wymiana towaru możliwa jest w ciągu 100 dni od daty zakupu. Sugerujemy, aby towar podlegający wymianie badź zwrotowi był towarem nowym i nie używanym. Aby dokonać zwrotu zakupionego towaru należy zalogować się na swoje konto na stronie Sarenza i przejść do rubryki: „Dokonaj wymiany lub zwrotu”, w celu wypełnienia specjalnego formularza. Następnie należy wskazać dzień i godzinę wizyty kuriera UPS, a po potwierdzeniu tych danych pozostaje nam już tylko wydrukować etykiety zwrotu (dla UPS i dla Sarenza) i umieścić je na/w paczce zwrotnej. Prawda, że proste ?

Siedziba naszej firmy mieści się w Paryżu, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości nasza obsługa klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Kontakt z nami możliwy jest drogą mailową, a także telefoniczną (koszt połączenia lokalnego) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 i od 14:00 do 18:00.

Zapraszamy serdecznie na zakupy na Sarenza!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: