2 urodziny Sarenza.pl


urodziny sarenza

Sarenza istnieje w Polsce już od dwóch lat. Drugie urodziny na rynku polskim są okazją do wspomnienia o tym, co ważnego wydarzyło się dla nas w tym czasie.
Przede wszystkim, jesteśmy dumni, że zaufało nam tak wielu polskich konsumentów i mamy jeszcze większą motywację, aby dostarczyć Wam najlepsze produkty, najlepsze usługi i jeszcze lepszą stronę internetową.

Ilość marek dostępnych na naszej stronie wciąż wzrasta. Obecnie jest ich ponad 600, ale wciąż napływają do nas nowe produkty. Flogg, DKNY, Sanuk czy No Box to tylko niektóre z nowości Sarenza. Ten olbrzymi wybór marek pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta!

Świat internetu zmienia się, a my razem z nim. Coraz więcej osób przegląda katalog naszych produktów na swoich telefonach, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza strona dostosowała się z łatwością do ekranu telefonu komórkowego. Przygotowaliśmy również Daily Shoes – specjalną aplikację dla użytkowników smartfonów. Dzięki nim za jednym dotknięciem możesz zamówić buty i torebki: w domu, na wakacjach a nawet w pracy! Sarenza prezentuje najlepszą modę i aktualne trendy, a także mnóstwo nowości do odkrycia.

Dbając o naszego Klienta wprowadziliśmy opcję płatności za pobraniem oraz 100 dniowe prawo zwrotu. Warto z tego skorzystać w momencie zakupu swojej ulubionej pary butów!

Wciąż współpracujemy z blogerkami. Pamiętają o nas nawet wtedy, kiedy ich sytuacja życiowa uległa zmianie!

Życzenia urodzinowe od blogerki

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: