Jak dobrać nowy styl na wiosnę


buty wiosenne

Za oknem zrobiło się ciepło i wiosennie… To czas porządków i zmian. Jeśli Ty również masz ochotę na zmianę wybierz nową parę butów! Jeśli się wahasz i nie wiesz, jaki styl wybrać, zajrzyj na nasz quiz! Dzięki niemu znajdziesz idealnie do Ciebie dobraną parę butów! Będziesz trendy i zachowasz swój styl!

W nowym sezonie możesz wybrać jedną z czterech opcji : atrystyczną, sportową, seksowną lub … złotą! Która z nich najbardziej do Ciebie pasuje ?

Kobiety ceniące sztukę będą miały duży wybór w zależności od upodobań! Wybierz art deco, które łączy w sobie nowoczesność i niesamowite kształty butów lub fowizm z jego żywą i jasną kolorystyką. Dla ceniących klasykę i prostotę proponujemy minimalizm, a dla odważnych buty w stylu pop art.

szpilki

Fowizm

buty-art-deco

Art deco

sandaly

Minimalizm

buty_wiosenne

Pop art

Kobiety lubiące wygodę powinny być tej wiosny bardzo zadowolone, gdyż sportowy wygląd to wiodący trend tego sezonu! Czas na fashion workout!!!

tenisówki

Fashion workout

tenisówki

Fashion workout

Kobiety, które lubią błyszczeć będą miały w czym wybierać! Złoty to kolor, który pojawi się na naszych ulicach. W różnej wersji! Zarówno sportowej, jak i tej eleganckiej i seksownej. Nie ważny styl! Ważne, żeby błyszczeć! Nawet z niewielkim dodatkiem w postaci torebki!

Złote_buty

Złote buty

Złote_buty

Złote buty

 Złota_torebka

Złota torebka

Dla kobiet, które lubią czuć się sexy proponujemy wysokie, seksowne szpilki. We wszystkich kolorach i w każdej formie!

Sexy heels

Sexy heels

Sexy heels

Sexy heels

Sexy heels

Sexy heels

Sexy heels

Sexy heels

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: