TIMBERLAND – 6in premium boot


Timberland – 6 in premium boot’s to już kultowy model popularnej na całym świecie marki. Zaprojektowany ponad 40 lat temu, początkowo cieszył się sprzedażą tylko wśród mechaników i robotników. Jednak na przełomie lat 90 zyskały olbrzymią popularność wśród amerykańskiej młodzieży, zaraz po tym jak wiele gwiazd wybierało właśnie ten model na „wielkie wyjścia.”

Nic dziwnego, że buty 6 in premium boot, zostały najlepiej sprzedającym się modelem marki. Wykonane są z wysokiej jakości, wodoodpornej skóry naturalnej, dzięki temu są bardzo wytrzymałe i przetrwają niejedną jesień i zimę. Podklejone szwy i odpowiednie łączenie podeszwy z cholewką gwarantuje, że stopy pozostaną suche w każdych warunkach pogodowych. Miękki kołnierz w okolicy kostki poprawia dopasowanie i ułatwia wygodne zakładanie i zdejmowanie obuwia. Skórzana wyściółka oraz wkładka wraz z technologią Anti-fatigue zapewnią optymalny komfort użytkowania. Elastyczna i przyczepna podeszwa doskonale sprawdzi się na każdej nawierzchni. Jest to idealny produkt dla osób ceniących zawsze modną klasykę.

Na naszej stronie znajdziecie wersję tego modelu w aż 8 kolorach, ich cena to  780 zł, a zamówienie możecie złożyć tutaj.

 

collage1collage

3photo : fashionbombdaily.com , sarenza.pl, timberland.com

 

Oni już dodali komentarz

  1. #1 Magley:

    Idzie zima więc warto wreszcie zainteresować się jakimś modelem. Te są fajne choć troszkę ta cena mnie odstrasza. Ale wyglądają na bardzo trwale.

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: