Już 8 milionów produktów sprzedanych na Sarenza!


Już 8 milionów produktów sprzedanych na Sarenza! Dziękujemy Wam bardzo!

Czy wiecie, co było tym 8-milionowym sprzedanym na Sarenza produktem? Podpowiemy Wam…nie były to buty, lecz torebka ekskluzywnej marki Georgia Rose!

8 milionow

Georgia Rose jest ulubioną marką Paryżanek, ale jak widać, zyskuje coraz większą popularność wśród Polek! Nic dziwnego. Kobieta Georgia Rose jest inteligentna, romantyczna, dynamiczna, lubi podróżować i zawsze znajduje chęć zaspokajania nowych pomysłów.

Tym inspiruje się przede wszystkim ta paryska modna marka. Buty i torby Georgia Rose są więc dla kobiet, które cenią sobie styl i elegancję. Trudno się dziwić, że produkty Georgia Rose są tak lubiane. Są to buty na topie, projektowane w zgodzie z najnowszymi wzorami i kolorami. Buty marki Georgia Rose to także różne fasony wykonane z samej skóry, ze skóry z dodatkiem zamszu lub innych wysokogatunkowych materiałów.

Na Sarenza w ofercie marki Georgia Rose znajdziesz więc klasyczne mokasyny, mokasyny z frendzlami, klamerkami, cekinami lub z innymi ozdobnymi dodatkami.

Modne czółenka we wszystkich stylach i w różnych kolorach są także w ofercie kolekcji Georgia Rose. Mogą być one na koturnie, na platformie, z paskami, z dodatkami, a nawet z otwartym noskiem!

Georgia Rose także proponuje botki i półbuty:

georgia rose escalier cftGeorgia Rose

georgia rose gaiete s78Georgia Rose

georgia rose labbe s803974Georgia Rose

georgia rose perditionGeorgia Rose

georgia rose leipoaGeorgia Rose

Swój wymarzony model znajdą też miłośniczki zarówno małych jak i dużych toreb. Oto nasza propozycja najmodniejszych modeli z nowej kolekcji:

georgia rose malou business

Georgia Rose

georgia rose marlonGeorgia Rose

georgia rose nelson gGeorgia Rose

Zapraszamy na sarenza.pl!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: