Nowa kolekcja damska: Jesień/Zima 2013


 I love shoes

 

Sarenza.pl przybyło kilka dni temu ponad 2000 modeli, a  ja spośród ich wybralam kilka faworytów, którymi chcę się z Wami podzielić.  Buty one w najróżniejszych cenach i stylach, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

ZEBRA EFEKT

W sezonie Jesień/Zima 2013, nadal będą królować wzory zwierzęce ( panterka, zebra , etc), dlatego zdecydowanym faworytem jest model Tibane marki MAURICE MANUFACTURE.

MAURICE MANUFACTURE

MAURICE MANUFACTURE

WHITE& BLACK

Powszechnie wiadomo, że trendy wracają niczym bumerang. W tym sezonie niczym wyjątkowo szybki bumerang. Królujące obecnie  white& black znalazły swoje miejsce w kolekcjach damskich w poprzednich sezonach.

Na Sarenza, prawdziwym hitem staje się model  Perfection z ekskluzywnej marki GEORGIA ROSE, dostępnej tylko tutaj :

GEORGIA ROSE

GEORGIA ROSE

 CALA W ŁUSKACH

Bardzo mocnym akcentem w kolekcjach wielu projektantów jest w sezonie jesień zima 2013 tzw „krokodyla łuska„ Jak nosimy krokodylą  skórę? Odważnie,  w eleganckiej wersji, możemy także podusić się na taki krokodyli akcent w postaci torebki lub czółenek. Takie buty są jesień, kiedy to jeszcze słońce przygrzewa ale wieczory są zimne.

CLARKS

CLARKS

 FUTRZASTYCZNE

Futerkowe motywy pojawiają się  w każdym sezonie i stały się prawdziwym ” must have” !

Oczywiście trendów może być tyle, ile kolekcji pokazano na Fashion Weekach ! Najważnejsze jest poczucie własnego stylu i osobowości , tak aby styl uzupełniał się  z Twoim charakterem.

Już niedługo pojawi się post o kolejnych najnowszych  trendach w modzie 2013.

SERAFINI

SERAFINI

 

 

TATOOSH

TATOOSH

 

 

 

 

Oni już dodali komentarz

  1. #1 http://mififiklipsydobutow.blogspot.com/:

    Absolutnie piękne są te szpilki na półce!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: