Mocks – mokasyny XXI. wieku!


Mocks to stosunkowo nowa marka, której nazwa wzięła się od kultowych, letnich butów jakimi są mokasyny – modelu, z którego marka obficie czerpie inspiracje i uwielbianego przez miliony miłośników obuwia na całym świecie.

Dzięki Mocks te stylowe i zarazem wygodne buty powracają ze zdwojoną siłą, w nieco ulepszonej wersji. Marka odświeża klasyczne mokasyny i przemienia je w modele niezwykle oryginalne, wykonane z nowoczesnego tworzywa, który projektanci określają jako Mocklite. Ten innowacyjny materiał to rodzaj termoaktywnego tworzywa sztucznego, który jest nieprawdopodobnie wytrzymały i nadaje się do prania w pralce, a to tylko niektóre z jego zalet!

Buty Mocks są wprost stworzone do codziennych, nieformalnych strojów, mają wszystko co potrzeba by stać się mokasynami XXI. wieku i dzięki temu zjednują sobie coraz więcej fanów, zainteresowanych butami modnymi i komfortowymi. A soczyste barwy w jakich występują sprawiają, że są idealne na plażę i spacery brzegiem morza przy zachodzącym słońcu. Po prostu brytyjska elegancja, oryginalność i styl! Zobacz wszystkie modele, zarówno damskie i męskie, dostępne na Sarenza!

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: