Baran


Zdjęcie pochodzi z slowomilosc.bloog.pl

Zdjęcie pochodzi z slowomilosc.bloog.pl

Baran to znak zodiaku, który przypada na urodzonych od 21 marca do 19 kwietnia.

Jaka jest osobowość Barana?

Słowo klucz to spontaniczność! Osoby spod tego znaku nie planują i nie myślą o przyszłości, dla nich liczy się tu i teraz. Są niezwykle bezpośrednie, dynamiczne i otwarte na nowości. Lubią, gdy wokół nich coś się dzieje, nie lubią monotonii i szybko się nudzą.

Kobieta Baran jest dynamiczna i waleczna, o każdej porze dnia i nocy tryska energią. Idealna towarzyszka nocnych eskapad. Aktywna, o gorącym temperamencie lubi konkrety, a przedmioty, którymi się otacza powinny być przede wszystkim praktyczne.

To dotyczy zarówno odzieży, jak i obuwia. Więc jakie buty wybierzemy dla niej?

Jeśli eleganckie szpilki, to na pewno nie na niebotycznym obcasie. Nawet jeśli kobieta Baran chce się poczuć seksowna, to jej czółenka powinny pozostać wygodne. Warto zastanowić się nad butami na stabilnym słupku. Jeśli skromne baleriny, to z jakimś szalonym dodatkiem np. w postaci ćwieków. To samo dotyczy sandałów.

Dobra wiadomość jest taka, że oferta Sarenza dla tego znaku jest niezwykle szeroka. Możecie zobaczyć naszą kolekcję sexy butów, szpilek i sandałków, które z pewnością trafią w ich gusta. Co o nich sądzicie?

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: