Letnie buciki dla naszych pociech


Czego oczekujemy od butów dla naszych dzieci?

Na pewno żeby były ładne, urocze i kolorowe!

I bardzo dobrze, gdy takie są, w końcu nasze maluszki mają jeszcze czas na noszenie poważnych, smutnych i nudnych kolorów.

Ale pamietajmy, że wygląd to nie wszystko. Może i my, kobiety, czasem jesteśmy w stanie poświęcić komfort i wygodę spędzając cały dzień w niewygodnych szpilkach, po to tylko by wyglądać niesamowicie, ale każda mama z pewnością najpierw zwraca uwagę na cechy inne niż estetyka i wzornictwo, a mianowicie dobre wykonanie, wysokiej jakości materiały itd.

Na co, przede wszystkim, musimy zwrócić uwagę kupując buty dla naszego dziecka?

Po pierwsze, nie oszczędamy.  Mimo, że ich stópki rosną w szybkim tempie i buty są zwykle jednosezonowe to wybieramy modele dobrej jakości, wykonane z naturalnych materiałów, jak skóra czy bawełna. Buty powinny chronić przed wilgocią, a podeszwy powinny być antypoślizgowe.

Buty dla dzieci powinny zapewniać im bezpieczeństwo, w szczególności gdy kroki przez nie stawiane są jeszcze nie niepewne, a stopa powinna być stabilna.

Jednak wiadomo, że każdy rodzic chciałby by buty dla jego pociechy były również piękne. Na szczęście przy szerokim wyborze na Sarenza, nie musimy rezygnować z estetyki.

Istnieje kilka marek, które specjalizują się w bardzo dobrych jakościowo butach dla dzieci.

GEOX

Znana na całym świecie marka oferuje buty praktyczne i wygodne. Mają wbudowaną specjalną membranę, która pozwala stopom oddychać, a jednocześnie nie przepuszcza wilgoci z zewnątrz.

EL NATURALISTA

 

To marka ekologiczna, czerpie inspiracje z samej natury i w produkcji używa tylko i wyłącznie materiałów ekologicznych.

AGATHA RUIZ DE LA PRADA

Eksplozja kolorów! Projekty Agathy są niezwykle zadziorne i optymistyczne. Szukasz butów dla małej księżniczki? Na pewno je tu znajdziesz!

PRIMIGI

Od 30 lat, ta włoska firma dba o stopy milionów dzieci, kierując się mottem „Wolność i wygoda na wymiar dziecka”.

 

TIP TOEY JOEY

 

Te buty z pewnością docenią nawet najwybredniejsze mamy. Produkowane są z miękkiej skóry, a każdy but wyposażony jest w podeszwę antypoślizgową.

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: