Steve Madden – amerykański sen!


Czy słyszeliście kiedyś nazwisko Steve Madden?

To jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów obuwia, który od niedawna rozszerza również  swoją ofertę dodatków.

Jego kariera to typowy przykład tzw. american dream. Założył on swoją firmę w 1990 roku, mając w kieszeni jedynie 1 100 dolarów. Jest to czysty dowód na to, że  jeśli jest się ambitnym i utalentowanym nic nie stoi na przeszkodzie wielkiej kariery!

Cała historia rozpoczęła się w Nowym Jorku, w małym zakładzie w dzielnicy Queens. Marka szybko odniosła niewiarygodny sukces, głównie dzięki ogromnemu doświadczeniu i oryginalnym projektom.  Rok po założeniu firmy, Steve Madden stworzył nowy model – wyszukane platformy o ciekawym designie, inspirowane gwiazdami rocka lat 70. I to był strzał w dziesiątkę! Model z miejsca zdobył rzesze fanów i cieszył się ogromnym powodzeniem.

Głównym celem projektanta jest oferowanie swoim klientkom butów zgodnych z najnowszymi trendami, podkreślających indywidualność swoich właścicielek, co zaowocowało tym, że od ponad dwóch dekad jego projekty są doceniane przez wielbicielki mody i dobrego stylu na całym świecie.

Jednak ogromny sukces Steave’a Maddena nie sprawił, że spoczął on na laurach, ciągle patrzy w przyszłość i szuka nowych inspiracji do swoich projektów, głównie na ulicach światowych stolic mody, od Nowego Jorku aż po Londyn.

Jego styl można opisać jako glamour rock, a jego buty z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośniczkom mody z rockową duszą!

Na Sarenza możecie wybierać spośród ponad 100 modeli tej marki!

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: