1 Urodziny Sarenza.pl !


HPG_V1_1an

Właśnie minął pierwszy rok odkąd sklep Sarenza jest dostępny w Polsce.  Te 365 dni minęło nam w mgnieniu oka. W czasie tych 12 miesięcy w naszym sklepie znalazło się 575 marek i ponad 44 tysięcy dostępnych modeli. Dzięki tak bogatemu asortymentowi możemy sprostać prawie każdą Waszą potrzebę. Jak dobrze wiecie można u nas znaleźć buty dla dzieci, kobiet i mężczyzn, w rozmiarach od 34 do 51 ! Nasz bogaty asortyment znalazł wielu fanów wśród fanów mody. Nasze produkty można na najlepszych blogach w Polsce. Między innymi u Jemerced, Radlewski.com, Macademian Girl jak i wielu innych !

Wciągu tego roku nasz sklep został także doceniony przez liczne media, informacje na temat Sarenza.pl mogliście znaleźć wielokrotnie w magazynach takich jak  Elle, InStyle, Grazia, Cosmopolitan, Avanti, Viva, Shape oraz Hot Moda&Shopping jak i wielu innych.  To wszystko niewątpliwie wpłynęło na nasz sukces który miejmy nadzieję w kolejnym roku będzie jeszcze większy.

A z okazji naszych pierwszych urodzin sklepu przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję ! -10% do każdego zakupu ! Wystarczy wpisać kod promocyjny 1SARENZA10%  podczas składania zamówienia ! Promocja trwa do 10 kwietnia. :)

Igor IMG_20130304_151947 jestem Kasia kARTKA SZAROSC GWIAZD kartka urodzinowa VU Kartka Macademia Girl

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: