Poznaj jej styl: Eleanor


Kim jest ta tajemnicza dziewczyna?

Eleanor

To Eleanor z Wielkiej Brytanii, która pracuje w Sarenza. Jest asystentką ds. marketingu dla brytyjskiej strony: www.sarenza.co.uk

Ta piękna dziewczyna ma 25 lat i szerokie zainteresowania, jest pasjonatką książek, uwielbia modę i kocha uprawiać sporty, głównie jogging. Tak, to po prostu ideał! Eleanor pozwala nam spojrzeć na modę z innej perspektywy i na bieżąco dzieli się z nami trendami zza kanału La Manche.

Eleanor

Na co dzień wybiera ona płaskie, sportowe buty, jednak na wieczorne wyjścia szpilki są obowiązkowe! Od lat jest fanką Conversów, które zawsze pozwalają jej czuć się swobodnie.

Ulubioną marką jej oraz jej koleżanek z Wysp Brytyjskich jest Kat Maconie, która tworzy naprawdę oryginalne buty, wyraziste i piękne zarazem. A największą słabość Eleanor ma do poniższego modelu:

Według niej Brytyjki wybierają buty charakterystyczne i rzucające się w oczy, które jednak zawsze odzwierciedlają ich osobowość, ważne by zawsze czuć się sobą!

Eleanor

Najlepszym tego przykładem jest sukces jaki w Wielkiej Brytanii odniósł model creepers, nadal niezbyt popularny w Polsce.

A o jakich butach marzy Eleanor? Oczywiscie o Vansach! Najlepiej w panterkę, która nigdy nie wychodzi z mody. Dokładnie taki model znajdziecie na Sarenza:

A co Wy sądzicie o brytyjskim stylu?

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: