Trendy na lato – NEONY


Do lata musimy jeszcze trochę poczekać, jednak od jakiegoś czasu wiemy jakie tendencje będą obowiązywać w nadchodzącym sezonie. Trend, który powraca praktycznie co roku to neony! I bardzo dobrze, nie ma lepszego okresu niż wiosna i lato, by zakładać te wyróżniające się kolory. Mimo, że na wybiegach królowały również w sezonie jesień-zima to jednak gorące lato jest dla nich idealną porą.

Lato to moment, kiedy bardziej niż zwykle, eksperymentujemy ze strojem, butami i torebkami. Słoneczna pogoda, gorąca plaża i szmaragdowe morze sprawiają, że chętniej sięgamy po kolory fluorescencyjne. Tym bardziej, jeśli jesteście już trochę znudzone pastelami i innymi przygaszonymi, smutnymi kolorami oraz lubicie się wyróżniać wybierzcie je dla siebie!

Jeśli jednak nie jesteście zwolenniczkami zakładania neonowych kolorów od stóp do głów, skupcie się na dodatkach.  Dla nieśmiałych idealny będzie lakier do paznokci, buty lub torebka, w szczególności gdy reszta stroju będzie w stonowanych barwach. Jeśli nie wiesz z czym połączyć fluorescencyjne obuwie lub torbę, postaw na kolor szary! Wygląda przepięknie praktycznie z każdym kolorem neonowym, ale w szczególności z żółtym. Taki klasyczny look odświeżony żywymi dodatkami na pewno będzie wyglądał atrakcyjnie.

Pamiętajcie, żarówiaste kolory to po prostu must have tego sezonu! A byście nie traciły zbyt dużo czasu Sarenza  przygotowała specjalnie dla Was selekcję butów w neonowych kolorach, by poszukiwania wymarzonego, letniego obuwia  były jeszcze łatwiejsze! Które z poniższych modeli podobają się Wam najbardziej?

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: