Na pluchę najlepsze są kalosze!


Kalosze 2

Nareszcie zbliża się moment, na który wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy, już za trzy tygodnie wiosna! Też nie możecie się doczekać kiedy zrzucicie z siebie grube kurtki, szaliki i czapki? Niestety, najpierw będziemy musiały przeżyć okres przejściowy, kiedy na kozaki już za późno, a na śliczne, kolorowe balerinki jednak za zimno. Nadchodzi wiosenna plucha, czas roztopów i częstych deszczy, które w tej porze roku są po prostu nieuniknone, w końcu powiedzenie „w marcu jak w garncu” nie wzięło się znikąd!

Jednak zamiast narzekać na pogodę za oknem i leniwie spędzać popołudnia w domu, lepiej zaopatrzyć się w buty na niepogodę. Kalosze są wprost idealne, łatwo utrzymać je w czystości i pozwolą nam oszczędzić nasze nowe, często zamszowe, wiosenne obuwie.

Więc jeśli masz ochotę cofnąć się na moment do czasów dzieciństwa i podczas spaceru z psem poskakać trochę po kałużach, nie wahaj się ani chwili, tylko zobacz co przygotowała dla Ciebie Sarenza, do wyboru macie 150 modeli najmodniejszych kaloszy.

Jeśli jednak wciąż nie możesz zdecydować się na zakup i uważasz, że nigdy nie włożysz gumowego obuwia, bo uważasz, że nie jest zbyt stylowe, zerknij na światowe wybiegi. Od kilku sezonów są one zdominowane przez ten rodzaj butów oferowany przez największe domy mody. Wtedy to podbiły serca fashionistek, które zaczęły je nosić nawet do eleganckich stylizacji, nie tylko podczas ulewnych deszczy! Dotyczy to przede wszystkim kultowych Hunterów, które upodobały sobie gwiazdy, zakładając je nawet do sukienek!

To co zmieniło nastawienie do kaloszy to z pewnością wzornictwo, wcześniej przeważały ponure buty, w przygaszonych barwach jak szarość czy zieleń i były wykonane ze sztywnej gumy, która skutecznie utrudniała chodzenie.

Obecnie oferta tych butów jest praktycznie nieograniczona. Możemy znaleźć modele, które będą pasowały do każdej stylizacji, od sportowych, idealnych na wycieczki do lasu do bardziej eleganckich, nadających się nawet do pracy.

Jeśli jednak boisz się, że w kaloszach zmarzną Ci nogi, żaden problem! Na Sarenza znajdziesz polarowe skarpetki w różnych kolorach, w których na pewno nie zmarzną Ci stopy.

Poniższe modele są tak eleganckie, że  z pewnością mogą udawać kozaki:

MÉDUSE Flambo MÉDUSE Flambo

MELLOW YELLOW Matou MELLOW YELLOW Matou

 

 

 

 

 

LE CHAMEAU Alezane Prestige LE CHAMEAU Alezane Prestige

BE ONLY Cavalière BE ONLY Cavalière

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli wolicie coś bardziej w stylu glamour te modele są wprost idealne:

LOVE MOSCHINO Love chaine LOVE MOSCHINO Love chaine

HUNTER G2 Toile W HUNTER G2 Toile W

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj coś by rozweselić deszczowe dni:

I LOVE SHOES Nelly I LOVE SHOES Nelly

ELIZABETH STUART Glasgow ELIZABETH STUART Glasgow

 

 

Dla dzieci coś bardziej kolorowego:

CROCS Wellie Patent Rain boot Girls CROCS Wellie Patent

BE ONLY Kid frog BE ONLY Kid frog

A żebyśmy nie zmarzły, idealne będą ciepłe skarpety…

BREENIES BREENIES

HUNTER Welly Socks HUNTER Welly Socks

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: