Sezon nagród już za nami!


Minna-Parikka_Valerie

Jak wiadomo początek roku to sezon analiz i podsumowań. Większość gazet i serwisów internetowych tworzy i przedstawia swoje własne listy momentów pozytywnych i negatywnych minionego roku, a w modzie tego co było hot or not. To samo dotyczy przemysłu rozrywkowego, styczeń i luty to okres przyznawania nagród najlepszym filmom i artystom ubiegłego roku, honorowania najlepszych filmów, piosenek i płyt.

Jednak od dłuższego czasu możemy zauważyć nowy trend, od kilku lat widzowie bardziej interesują się kreacjami, w jakich na czerwonym dywanie wystąpiły gwiazdy niż wynikami takich konkursów. Następnego dnia, tuż po ogłoszeniu wyników, w wszelkich kolorowych magazynach związanych z modą, ale również na całkiem poważnych  portalach, na codzień nie zajmujących się tak błahymi sprawami, tworzą zestawienia najlepiej i najgorzej ubranych gwiazd podczas takich uroczystości.

W tym roku gale odbyły się bez modowych skandali, przeważały kreacje proste i klasyczne, jednak nie znaczy to, że mało efektowne czy zbyt skromne. Niektóre z nich po prostu zapierały dech w piersiach.

A wy jakie kreacje preferujecie? Jesteście zwolenniczkami klasycznej elegancji i prostych fasonów w typowych kolorach jak biel, czerń, i czerwień? A może tylko czekacie, by w końcu zobaczyć jakąś gwiazdę w szalonej kreacji, która będzie się wyróżniała na tle innych?

Na tak oficjalnych i ważnych galach przeważają głównie długie suknie, ma to ścisły związek z powagą takich uroczystości, na którą sukni o długości krótszej niż maxi po prostu nie wypada założyć. Niestety, sprawia to, że buty często stają się niewidoczne i nie zwracamy na nie większej uwagi, jednak to duży błąd! Buty, nawet jeśli ich nie widać, są zwieńczeniem całego stroju i źle dobrane skutecznie mogą zepsuć cały efekt, gdy tylko suknia lekko się odchyli.

Najprościej jest się trzymać jednej ponadczasowej zasady. Ważne, by na wszelkiego rodzaju gale wybrać obuwie na wysokim obcasie, co doda nam szyku, a sylwetka będzie sie prezentować bardziej wytwornie.

Specjalnie dla was wybrałam kilka par delikatnych szpilek w stylu czerwonego dywanu z oferty Sarenza. Które byście wybrały dla siebie, gdyby to Wam przyszło odebrać nagrodę dla najlepszej artystki roku?

 

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: