Szalone dni na Sarenza!!!


Szalone dni!!!

 

Dzisiejszy dzień to wspaniała okazja, by uzupełnić braki w szafie. Na Sarenza rozpoczęły się „Szalone dni” i biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny, nazwa promocji jest jak najbardziej odpowiednia.

Mimo że, na Sarenza wyprzedaże w pełni, obecnie możecie kupić 14 top marek z dodatkowym rabatem 20%, w efekcie kupując buty nawet o 60% taniej!

Pozostaje tylko zdecydować się na konkretny model, co niestety jest trudnym zadaniem i ograniczenie się do jednej pary może okazać się niemożliwe. W końcu kobieta potrzebuje butów na każdą okazję, od codziennych kozaków do pracy, poprzez eleganckie czółenka, aż po wygodne buty sportowe by maksymalnie wykorzystać czas spędzony na siłowni.

Tym razem w promocji znajdziecie same wygodne i komfortowe buty.

Jeśli więc nie spędzacie zimy wygrzewając się przed kominkiem, a prowadzicie aktywny tryb życia i nawet niska temperatura nie zniechęca was do uprawiania sportu na pewno wybierzecie coś z oferty Adidas Originals, New Balance, Nike lub Skechers.

Miłośnicy długich, zimowych spacerów na pewno skuszą się na buty EMU Australia, w których nawet największe zmarzluchy nie bedą narzekać na zimną pogodę.

Jednak wiadomo, że nie zawsze możemy zakładac sportowe buty, jeśli więc jesteś zwolenniczką elegancji nawet w zimnie dni, na pewno znajdziesz coś dla siebie w ofercie ClarksEcco czy Geox.

Spieszcie się, promocja trwa tylko do 7. lutego a wybór ogromny!!!

 

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: