MOON BOOT NAJLEPSZE ŚNIEGOWCE DLA DZIECI?


Zima w pełni. Na zewnątrz temperatura dochodzi do -20 stopni, najchętniej w ogóle nie wychodzilibyśmy z domów.

Niestety, nie znam nikogo, kto mógłby sobie pozwolić, by na całą zimę schować się pod kocem z kubkiem gorącego kakao z pianką. My musimy chodzić do pracy, a nasi milusińscy do szkoły lub przedszkola.

Ale co zrobić by codzienna droga do szkoły, wśród śnieżnych zasp, była dla dzieci przyjemna i komfortowa? By mogły szaleć na śniegu lepiąc bałwany długimi popołudniami, a ich maleńke stópki nie marzły?

Oczywiście zapewnić im ciepłe i wygodne buty!

Idealną odpowiedzią na panujące mrozy jest obuwie dla dzieci kultowej marki Moon Boot.

Dlaczego kultowej? Marka liczy sobie już ponad 40 lat, jej powstanie zostało zaispirowane pierwszym krokiem człowieka na księżycu i butami najsławniejszych astronautów. Są to ciepłe śniegowce, wykonane z nieprzemakalnego nylonu, a dzięki długim sznurowadłom można je idealnie dopasować do małych stóp. Początkowo buty te zostały stworzone jako rekreacyjne obuwie, pozwalające odpocząć stopom po całym dniu spędzonym na stoku, jednak wprost z alpejskich kurortów przywędrowały na ulice miast i podwórka i co najważniejsze, stały się bardzo modne!

Podejrzewam, że argument o trendach, nieprzemakalności czy solidnym wykonaniu tych śniegowców może nie przekonać maluszków do ich noszenia, ale na pewno zrobią to liczne i żywe kolory, w jakich buty te występują. Co więcej, modele występujące w wersji dla dzieci są idealną kopią tych dla dorosłych. Teraz każda mała modnisia może wyglądać jak jej mama, a mali chłopcy jak ich ojcowie.

Jednak ostrzegam, jeśli zdecydujecie się na kupno tych butów na Sarenza.pl może wystąpić jednen problem, a mianowicie wybór koloru z bardzo szerokiej palety barw.

A Ty który kolor wybierzesz dla Twojego dziecka?

Różowe

Różowy

Czerwone

Czerwony

Zielone

Zielony

Białe

Biały

Fioletowe

A może fioletowy?

 

 

 

 

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: