Men in Ugg’s Boots !


 Ugg Australia – Firma powstała już w 1970,  początkowo tworzyła tylko klasyczne buty z garbowanej skóry owczej, przeznaczone dla  Australijskich surferów, którzy po długim treningu zakładając Ugg’sy mogli szybko ogrzać swoje zmarznięte stopy.  Jednak początku 2000 roku, topowe buty surferów pokochały gwiazdy i w zawrotnym tempie moda na nie, opanowała cały świat.

Kiedy zamówiłem swoje pierwsze Ugg’i  ze strony  Saranza.pl  sądziłem, że nie wzbudzą żadnych kontrowersji, gdyż na zachodzie są to standardowe modne buty na zimę ale i nie tylko dla kobiet i mężczyzn. W Polsce niestety wyglądało to trochę inaczej, kilkakrotnie usłyszałem, że noszę damskie buty. Sam nie wiem skąd wziął się w naszym kraju ten smutny stereotyp. Myślę  że może być to spowodowane tym, że jako pierwsze dziewczyny przechwyciły zachodnią modę i dużo szybciej przekonały się do tych najwygodniejszych butów świata.  Ja jednak w ogóle nie przejmuję się tymi poglądami niektórych polaków, ponieważ wynikają tylko z totalnej niewiedzy i braku znajomości marki.  A wszystkim którzy szukają ciepłego i wygodnego obuwia na nadchodzącą zimę, szczerze z całego serca mogę polecić te buty.  Spisują się rewelacyjnie, a miękkie futro sprawia wrażenie jakbyśmy chodzili cały czas po bardzo przyjemnym dla stóp dywanie. :)

fot. google.com

fot. google.com

fot. Ugg Australia

fot. radlewski.com

Oni już dodali komentarz

  1. #1 Anka:

    Ja uważam że faceci również mają prawo do wygody i ciepła, a UGG czy Emu właśnie to dają, poza tym wiele butów obecnie pasuje chłopakom i dziewczynom równocześnie, więc nie widzę w tym nic dziwnego, a wręcz namawiam facetów do większej odwagi, zresztą mój chłopak też się przekonał gdy pierwszy raz je założył :)

  2. #2 arczi:

    fajnie ;) ja chciałem kupić emu outback ale jakoś się boję że do domu żywy nie wrócę..

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: