Shoes on Fashion Week Poland !


Niedawno wróciłem z Łódzkiego Fashion Week’u, gdzie oprócz podziwiania pokazów wiosna/lato 2013, razem z sarenza.pl zbierałem materiał zdjęciowy najbardziej modnym butom w tym sezonie.  Jesteście ciekawi w czym chodzili topowi blogerzy, blogerki, styliści, projektanci czy  aktorzy ?  Zapraszam na relacje zdjęciową !

Na kilku świetnych pokazach przewijały się sportowe buty Nike,  (w tym sezonie na topie są buty New Balance i Nike AirMax 90)  na wiosnę/lato 2013 projektanci wybrali nieco bardziej klasyczny model, jednak z fluo elementami które przełamują prostotę (chociaż widzimy już ten kolor któryś sezon z rzędu).
Pierwsze rzędy nosiły się bardzo różnie, jednak  moją uwagę najbardziej przykuły buty pana siedzącego na przeciwko, fioletowe lakierowane buty ze skóry.Jestem bardzo na tak  !
Złote skórzane jezzówki z fluo podeszwą = HOT !
 Brudne, podniszczone Vansy, zdecydowanie nie na miejscu ! :(
Tu za to prezentują się buty :  macademian girlshinysyl i moje :)
To zdjęcie z kolei przedstawia kolekcje butów na Łódzki tydzień mody mojej przyjaciółki i współlokatorki  Jessi Mercedes – Jemerced.com
Które Waszym zdaniem są najfajniejsze  ? 
Mój nowy znajomy, świetny aktor Maciej Musiał na Fashion Week  zabrał te same byty co ja – Mariela for H&M, tylko w kolorze czerwonym,  które Wam się bardziej podobają ?
 Moje ulubione męskie buty z Fashion Weeku  od  Style Spy Blogger -  fot. Szymon Brzózka via Style Stalker
Wspaniała Macademian Girl  i jej cudowne buty !  <3 -  fot. Szymon Brzózka via Style Stalker
No i ja – Radlewski.com :) Ostatniego dnia postawiłem na sportowy look z New Balance via Sarenza.pl - fot. Szymon Brzózka via Style Stalker

Komentuję

*


*

Dodaj swój komentarz: